İstanbul, Türkiye
0

Gizlilik Politikası

* Web sitemize göz atarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Şartlar

https://www.wpd.com.tr adresindeki web sitesine erişerek bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasa ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalara uygunluktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı

WPD web sitesindeki materyaller 'olduğu gibi' sağlanmaktadır. WPD, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgeyle zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder.

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizi kullanırken toplayabileceğimiz her türlü bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak WPD'nin politikasıdır. Buna göre, kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, ilettiğimizi ve başka şekilde kullandığımızı anlamanız için bu gizlilik politikasını hazırladık. Gizlilik politikamızı aşağıda özetledik.

Kişisel bilgileri yasal ve adil yollarla ve uygun olduğu durumlarda ilgili kişinin bilgisi veya rızasıyla toplayacağız.
Kişisel bilgilerin toplanmasından önce veya toplama sırasında bilgilerin toplanma amaçlarını belirleyeceğiz.
İlgili kişinin onayını almadığımız veya yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kişisel bilgileri yalnızca tarafımızca belirtilen amaçların yerine getirilmesi ve diğer yardımcı amaçlar için toplayacak ve kullanacağız.
Kişisel veriler, kullanılacağı amaçlara uygun olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.
Kişisel bilgileri, izinsiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmenin yanı sıra kayıp veya hırsızlığa karşı makul güvenlik önlemleri kullanarak koruyacağız.
Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak amacıyla işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeye kararlıyız. WPD, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu gizlilik politikasını zaman zaman değiştirebilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?